הפתרונות שלנו - שירותי גיבוי בענן

שירותי גיבוי בענן

שירותי גיבוי בענן

Cloud Backup as a Service

ל-DataBank שירותי גיבוי בענן הנשמרים על תשתיות ענן פרטיות של החברה. חוות העננים מאוחסנות במתקניה השמורים של החברה, תחת שמירה פיזית ובהשגחת חמ"ל סייבר מתקדם (SIEM SOC). החווה מאפשרת זמינות מלאה של עדכון, בקרה ושחזור מהירים וקלים בזכות מוקד השירות הנותן מענה רציף לכל שאלה או בעיה, 24/7.

יחד עם זאת, DataBank משעינה את יכולותיה הן על גיבוי offline (על גבי קלטות) והן על גיבוי בענן – ובכך היא מבדילה את עצמה ומהווה חברה יוצאת דופן בתחומי הגנת המידע. הסיבה לכך היא שאין תחליף לשמירת מידע במקום אליו אין כל יכולת להגיע באמצעים דיגיטליים, אין תחליף ליצירת Air Gap. באמצעות גיבוי על גבי קלטות המידע נשמר גם מחוץ לארגון וגם מחוץ לרשת האינטרנט ולכן שרידותו ושלמותו מובטחים.

שירותי הגיבוי הכפולים מצילים עסקים וארגונים מפני תוכנות כופר, האקרים, וירוסים, הצפות, רעידות אדמה, התקפות טילים, גניבות, עובדים בעלי כוונות זדון, טעויות אנוש ועוד. כך, למשל, נמנעים מקרים מצערים שבהם מחלקות שלמות מושבתות מפעילות כתוצאה ממחסור בגיבוי פיזי [למשל הסיפור של נצרת עילית].

כיוון שהשמירה הפיזית של DataBank מתקדמת מאוד, היא מונעת, למשל, גם מקרים שבהם כן נעשה גיבוי פיזי, אבל הוא נפגע כתוצאה משריפה [למשל השריפה בסניף איקיאה].

שירותי הגיבוי המשולבים של DataBank מנוהלים באופן מקיף ושוטף על-ידי החברה ובהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח. בצורה זו החברה מציידת את לקוחותיה בחמישה יתרונות בולטים בתחומי ה-Data Protection, ביניהם:

חיסכון והקטנת עלויות

שחזור מהיר

גמישות אחסון גדולה

עמידה בדרישות רגולטוריות

רמת אבטחה עליונה.

לצפיה במקרי פריצה ללא גבוי צפו בלינקים הבאים: