הפתרונות שלנו - הגנת סייבר

הגנת סייבר

SIEM-SOC

DataBank פועלת כמגדל הפיקוח בארגון. היא שומרת את המידע של לקוחותיה מתוך יצירת מערך הגנות, תרחישי התראות, הצלבת מידע בין פלטפורמות סייבר שונות וגם יצירת אסטרטגיה כוללת של פעולות המבטיחות מענה לכל תרחיש.

DataBank היא החברה היחידה המעניקה גם פתרונות אבטחה המזהירים ומונעים איומים שונים וגם שומרת על המידע ונותנת מענה לשחזורו בשעת אסון. פתרון מקיף זה הוא תוצאה של שילוב יכולות הגיבוי והשחזור המתקדמות ביותר בשירותי ה-SEIM-SOC של החברה – מערך הגנת סייבר חדשני וחכם, המותאם ומתאים את עצמו לפרופיל הארגוני-העסקי של הלקוח.

מגדל פיקוח של החברה הוא מערך הגנה מרחבי הפועל הן רגולטורית והן קיומית:

מניעה

שמירה על ההמשכיות העסקית

הגנה על המידע הארגוני

שגרת שחזור

DataBank מוסמכת להעניק את מעטפת הגנת הסייבר בכפוף לרגולציות המחמירות ביותר של הגופים המוסדיים השונים, כמו רשויות המס ורשויות ניירות הערך, ובכפוף לחוק הגנת הפרטיות. ברשות החברה חמ"ל סייבר, הנשען הן על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מערכות ופיתוחים מובילים, והן על השירות האנושי המתקדם ביותר הנסמך על ניטור ומעקב קבועים של אנשי החברה.

שירות ה-SIEM SOC מעניק לחברות וארגונים שמירת סייבר יסודית, חכמה ורציפה – 24/7; הוא מונע פריצות של תוכנות כופר ותוכנות נוזקה אחרות; הוא אוסף נתונים, לומד, מאתר ומתריע מפני ניסיונות לפריצה און-ליין; והוא מציע טיפול מידי בכל אירוע של ניסיון פריצה והיזק.