אודות החברה

WE'VE GOT YOUR BACK

DataBank נוסדה בשנת 2002 על ידי קבוצה של יזמים אוסטרלים עם הבנה עמוקה וניסיון רב בתעשיית הגנת המידע.

כיום, DataBank משרתת מעל ל- 1,000 חברות בישראל ומנהלת כ- 750,000 מצעי גיבויי – קלטות, מדייה דיגיטלית דיסקים ועוד. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות להגנה על המידע הן בתצורה פיזית והן פתרונות גיבוי מבוססי ענן.

בין לקוחותיה הנכבדים של DataBank מצויות החברות המובילות במשק בכלל המגזרים – בנקים, חברות ביטוח, הייטק, תעשייה, ארגונים ממשלתיים, משרדי רו"ח, משרדי עו"ד, וחברות בינלאומיות.

DataBank פועלת בשני אתרים. תצורה האחסון באתרי הכספת הם בעלי התקינה המחמירה ביותר לאחסון של קלטות גיבוי, מדיה דיגיטלית, דיסקים ועוד.

המתקן בפתח תקווה

חברת DataBank פועלת בשני מתקני מדיה מהמתקדמים מסוגם, שנבנו במיוחד בעבורה.

המתקן בפתח תקווה (עשרה קילומטרים מתל אביב): כספת המדיה בפתח תקווה ממוקמת בעומק של שלוש קומות מתחת לאדמה, ומצוידת במערכת אבטחה משוכללת ומקיפה, מצלמות במעגל סגור, מערכות לכיבוי אש בגז נדיף, בקרה אקלימית – בתהאם לדרישות ותקני יצרני הקלטות.

חוות אירוח השרתים של DataBank ממוקמת במתחם בפתח תקווה, ומעבר לרמת האבטחה הגבוהה, החווה מעניקה ללקוחות יכולות אחסנה לנתונים הרגישים ביותר לכל ארגון.

המתקן בנתניה

מתקן הכספת השני נבנה בנתניה והוקם עבור לקוחות הנדרשים לאחסון המידע במרחק של לפחות 25 ק"מ מתל אביב. הכספת ממוקמת שתי קומות מתחת לאדמה ואף היא מצוידת עם מערכת אבטחה ברמה גבוהה, טלוויזיה במעגל סגור, מערכות כיבוי אש בגז נדיף ובקרה אקלימית.

הסמכות  

DataBank הוסמכה בתקן ISO ל"אחסון, שינוע וניהול מאובטחים של מדיית גיבוי מגנטית" על ידי המכון לבקרת איכות של ישראל, ועל ידי מועצת ההסמכה ההולנדית (RVA). הסמכה זו מתחדשת פעמיים בשנה לאחר ביקורת חיצונית מקיפה של התהליכים ואמצעי הבקרה.

עודד שחר

מנכ"ל

עודד הצטרף לDataBank כמנכ"ל בשנת 2015 כדי להוביל את החברה קדימה, עודד הביא לDataBank רקע נרחב בתחום שירותי הIT. בתפקידו הקודם כמנהל חטיבת הפתרונות והאינטגרציה ב- one1. עודד מקנה מניסיונו בתחום ה-IT  ויפעל ליישום פתרונות טכנולוגיים חדשים עבור לקוחות DataBank בתחומי הגיבוי וההמשכיות העסקית.

אפי יעקב

CTO
סמנכ"ל טכנלוגיות

אפי בעל כשרון מוכח בתכנון וביצוע פתרונות תשתית ב- IT. אפי אחראי על: ניהול צוות ה- IT, המטפל בתשתית הפנימית של DataBank ומיישם פתרונות בתחום ההמשכיות העסקית ללקוחות. אפי וצוותו מנהלים ומנתרים את מערכי הגיבוי המתארחים במרכז הנתונים של DataBank.

גר'מי רנד

סמנכ"ל תפעול COO

ג'רמי אחראי על מערך התפעול והשירות של החברה.
בעזרת צוות מומחי הכספת, אחראי ג'רמי על מבצע לוגיסטי ענק של שירות מעל ל- 1,000 אתרים על בסיס שבועי. ג'רמי מספק שירות מקצועי ומהוקצע. ג'רמי הוא בעל שנות ניסיון רבות בתעשיית הלוגיסטיקה ובעברו עבד בחברת UPS.