הפתרונות שלנו - שירותי התאוששות מאסון

שירותי התאוששות מאסון

DRaaS

עסקים וארגונים לא יכולים להרשות לעצמם הפסקה פתאומית מפעילות ובוודאי שאינם יכולים לשאת הפסקת שטף העבודה למשך ימים, שבועות וחודשים כתוצאה מקריסת מערכות ואיבוד מידע. בזכות העתקה ושכפול של סביבות המחשוב של הלקוח אל חוות הענן של DataBank, החברה מעמידה לרשות העסקים שאיבדו את המידע שלהם את תשתיות המחשוב הדרושות להם במהירות שיא ובזמינות מידית. כך העסק חוזר לפעילות ומקטין עד אפס את הנזקים.

לעומת זאת, פתרון ה-DRaaS של DataBank מאפשר לחברות “להמשיך בעסקים כרגיל”, גם בשעה שמתרחש אסון, באמצעות מערכות וירטואליות בענן. במקרה שבו אתר המחשב הראשי של הלקוח נפגע, המערכות עוברות לעבוד על גבי תשתית הענן של DataBank – וכל זאת מבלי לאבד נתונים וכמעט מבלי לאבד זמן עבודה. למעשה, פתרונות הDRaaS- של DataBank משכפלים את סביבת הלקוח ואת אוצר המידע שלו על בסיס זמינות גבוהה בתצורת Standby ו/או בתצורה היברידית.

שירות זה מתאים לכל ארגון המבקש למקסם את זמני שחזור המידע שלו במקרה הצורך ויחד עם זאת להפחית למינימום האפשרי את העלויות הפנימיות של מערך שחזור זה. שירות ההתאוששות מאסון של DataBank מבטיח את יכולת ההמשכיות העסקית של הארגון, הוא מייתר את הצורך בהוצאות על חומרה ומשאבים הדרושים לשם הקמת DR משני ומעניק לארגון עוגן עילי ומקצועי בתחומי ה-Data Protection.

10 המכות ל- DATA הארגוני שלך:

מחיקת המידע בשוגג

פגיעה בדיסק

האקרים

וירוסים

עובד כועס,
חבלה בזדון!

שריפה

רעידת אדמה

שיטפון או הצפה

תוכנות כופר

פגיעה בבסיס הנתונים
(תקלת תוכנה)

מחיקת המידע בשוגג

פגיעה בדיסק

האקרים

וירוסים

עובד כועס,
חבלה בזדון!

שריפה

רעידת אדמה

שיטפון או הצפה

תוכנות כופר

פגיעה בבסיס הנתונים
(תקלת תוכנה)